شرکت نگار صنعت الوند

تاریخ ایجاد: ۱۵ مهر ۱۳۹۵
تاریخ ویرایش: ۷ بهمن ۱۳۹۵

خدمات بازرگانی و پشتیبانی

شرکت نگارصنعت در راستای انجام خدمات شایسته، اقدامات ذیل را به کمک نیروهای توانمند و متخصص خویش بانجام میرساند:

۱-نصب و راه اندازی دیزل ژنراتورها برحسب توان مورد نیاز مطابق با شرایط فنی مورد نیاز مشتری.

۲-خرید و فروش انواع دیزل ژنراتورهای نو –کارکرده.

۳-تغییر نوع دیزل –ژنراتور ها و تابلوهای کنترل براساس شرایط تکنیکال و ظرفیت تغییر یافته برحسب نیاز مشتری و با لحاظ نمودن میزان هزینه قابل احتساب.

۴-تغییر در کنترل کننده ها و سنسورهای دیزل –ژنراتورها و المانهای کنترلی و الکتریکال تابلوهای برق با نمونه مناسب موجود در بازار داخل و با بهره برداری از برندهای  معتبر خارجی در راستای ارتقاء فنی  و بهبود عملکرد و اصلاح نقایص موجود در عین رعایت ایمنی  براساس دستورالعمل های فنی بین المللی IEEE.

۵-بهبود تابلوهای برق صنعتی با بکاربردن سیستم های اتوماتیک و هوشمند و کنترل از راه دور بمنظور نظارت بر عملکرد اصولی دیزل –ژنراتور و ارتقا شرایط تکنیکال بهره برداری از آن ها.

۶-بررسي سيستم سنکرون دیزل –ژنراتورها پس از نصب و راه اندازي ديزل دوم و كنترل پارالل شدن ديزل-ژنراتورها بصورت نرم بودن بدون بروز اشکال در توان قابل اخذ از موتور دیزل ها ، وبدون بروز خطای برگشت وات و رخ دادن مشکلات تابعه در مدار فرمان و کنترل سيستم ارتقاء يافته.

۷-بهینه سازی سیستم های سوخت رسانی، کولینگ و هوارسانی موتوردیزلها، جهت ارتقاء توان فنی و بالابردن  راندمان و افزایش توان قابل اخذ از دیزل ژنراتورها با بهره گیری از فناوری های موجود همچون فیلتراسیون ، بهبود خنک کاری، شیرهای کنترلی برقی، ترموستات ها، الکتروفنها، تغییر حجم سیستم کولینگ برحسب شرایط موجود و مهندسی سیستم مطابق خواسته مشتری.

۸-سرویس و نگهداری موتوردیزلهای و تابلوهای برق و انجام تعمیرات دوره ای موردنیاز و بررسی عملکرد تجهیزات باسیستم های ابزار دقیق مطابق  با استانداردهای روز دنیا و بر اساس مستندات فنی سیستم مورد نظر.

۹-کوپل دیزل ژنراتورها، پس از ساخت استندهای فلزی و استفاده ازضربه گیرهای مناسب بمنظور تراز کامل دیزل-ژنراتورها در راستای بهبود عملکرد و استفاده از تابلوهای برق هوشمند بمنظور کنترل دقیق دیزل-ژنراتور و همچنین رصد نمودن شبکه توزیع برق اصلی و كنترل عملكرد دیزل ژنراتورهای استندبای، در صورت بروز نوسان برق، قطع برق و یا افزایش بار مصرفی در زمان های اوج مصرف کارخانه هاي صنعتي و یا برج هاي مسکونی و ساير مراكز تجاري و اداري بمنظور کاهش هزینه های لازم به پرداخت و مهمتر از آن افزایش ایمنی و کیفیت در خدمات برق رسانی با بهره گيري از تجهیزات تکنیکال بكار گرفته شده درخصوص بهره گيري از برق اضطراري.

۱۰- تدوين و ارائه دستورالعمل های مناسب مطابق استانداردها و بر اساس نقطه نظرات شرکت سازنده در راستای بهره برداری بدون نقص از دیزل ژنراتورهای موجود و تابلوهای کنترل بمنظور جلوگیری از بروز خسارت و افزایش طول عمر تجهیزات فنی و ارائه آموزشهای لازم با بهره گیری از توان علمی، تجربه و تخصص مدیران فنی شركت  و اساتید مجرب دانشگاهها درصورت نياز.

 

Diesel - Main

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *